Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash disk a DVD přehrávač

Mám v kanceláři jakýsi asijský stolní DVD player, který přehrává mj. mp3 na USB Flash discích.

Pokud použiji 512MB USB disk zn. Prestigio, je to bez problému. Další 1GB disk, rovněž USB 2.0 (není popsaný a nemůžu od něj najít papíry, i když značkový bude) ten přehrávač ani nenačte. Zkoušel jsem jej naformátovat v různě doporučovaných formátovacích utilitách na FAT, FAT32 i NTFS a pořád nic.

V PC (zkoušeno na více kusech) funguje ten disk naprosto bez problémů. V manuálu k přehrávači se o žádném omezení USB Flash disků nehovoří.

Nevíte, co s tím ?

Problem je v tom ze kazdy USB cinsky bazmek komunikuje vselijako po cinsky, a nie podla USB specifikacie :-). Je dost problem urobit BIOS (= aj firmware playera) tak aby to komunikovalo so vsetkymi USB stickami ktore nejaky cinan dobastlil tak, aby to len nejak nahodou islo s Windows, a nejaku USB specifikaciu nevidel ani z rychlika... Ak si to uz skusal naformatovat na FAT tak asi s tym uz neurobis nic :-/