Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Dobrý den.
Kupuji si novou grafiku a s ní i nový zdroj, ale nevím přesně, jaký je vhodný pro mojí sestavu.
Asus Strix Gtx 960 2gb
AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor
16 GB (Kingston HyperX Blue)

Ano, postnutý a hlavně kvalitní 520W zdroj od Seasonicu ti tvou sestavu dostatečně utáhne.
Stejně tak, jako je holý nesmysl kupovat 970 vůči 390.. tak je nesmysl kupovat 960 vůči 380. Nemá takový výkon a sám si můžeš naštudovat, jak si na tom ve hrát obě stojí.

Ale aby mě tu zas někdo neosočil, rozhodně tě nepřemlouvám, říkám jen svůj názor a ta finální volba bude vždy už jen na tobě :-)

na Game-Debatu

Tak v první řadě tohle zrovna není ta nejlepší stránka, kde bych čerpal inspiraci. Ona nejsou důležitá jen papírová čísílka, ale skutečný a ověřený výkon ve hrách. A věř, že ten rozdíl ve sběrnici (256bit. vs 128bit.) časem poznáš ;-)

Pokud o to stojíš, založ si tu anketu (960 vs 380) a uvidíš, jaké bude finální skóre :-)