Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus K55VJ upgrade z i5 na i7 3610qm nebo lepsi

Mam asus ntb a je tam i5 3210m,8gb ram,1tb disk,gt635m 2gb.Muj ntb je ok ale casto mi cpu bezi na 95 az 100% a teploty splhaji az k 80 stupnum.Proto bych chtel upgradnout na i7 3610qm ktery byl od vyrobce take osazen do modelu k55vj jako nejvyssi konfigurace.Pokud by ale slo pouzit lepsi cpu nez 3610qm budu radsi protoze 3610qm nejde sehnat ale 3630qm uz ano. Diky

Zde jsem nasel odkaz s i7 ale nejsem si jist: asus-k55vj-sx099h

casto mi cpu bezi na 95 az 100%

ak sa to deje samo od seba tak to je problem bordelu vo Windows, a ne problem CPU.

Iny CPU moze byt problematicky z dovodu napajania, ak ma vyssie TDP jak ten co mas (oni menice nie su stejne pre vsetky, moze tam byt rozdielny pocet faz a dalsie komponenty)