Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor se vypina

Ahoj, potreboval bych poradit s monitorem, koupil jsem starsi monitor Iiyama e2475hds, připojím k ho k pc a on se po chvili vypne, zapnu hru a černá obrazovka, ale hra jede, pomůže akorat když vytáhnu napájecí kabel, chvili počká k a pak ho zasunu zpet a zase jede.

Grafiku mam novou geforce gt 730 s nejnovějšími ovladaci, zdroj 550w, sestijadro, 8gb ram, zakladni deska taky nova,

Odešel mi stary monitor, tak jsem koupil tenhle, mel jsem to chvili zapojené do smart tv samsung a jelo to v po ho

Co by pomohlo? Reinstalace win nebo si pohrat s registry, coz ale nevim jak se dela, cetl jsem, ze muze byt chyba v override monitoru

Si to rozlisenie skontroluj v tej hre. Napriklad s tou telkou, aby si nieco videl. A aj obnovovaciu frekvenciu, nech je 60Hz.
Ked pomoze len vypnut a zapnut monitor, tak je ten monitor vadny. Ale moze stacit nastavit v hre presne stejne rozlisenie a obnovovaciu frekvenciu jak mas vo Win (nativne monitora), potom mozno nebude blbnut.

přikláním se k variantě, že je vadný monitor, znovu odzkoušeno na jiných monitorech a TV a nedělá to, ve hře mám většinou menší rozlišení a frekvenci stejnou jak na monitoru, takže abych měl všude stejné rozlišení mi připadá jako blbost, PC si to musí přebrat a nastavit podle nastavení ve hře, kde je vždy menší rozlišení