Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 30 000,- -> Pro Grafika

Zdravím,
jsem grafik a potřeboval bych obměnit pc, které by obsahovali i dva monitory, dejme tomu v hodnotě 5000,- jeden.

Tzn pc sestava kolem 20 000,- + 2 monitory kolem 5000,-

V práci mám hodně našlapaný počítač, ale doma už strádám a práci si nemohu už moc brát sebou, když je datově více náročná.
Díky všem moc za pomoc a za rady.

To je nejaky amatersky grafik? Ja ze monitor za 5.000,- je tak maximalne pro sekretarku nebo pro parana, co ve hrach nejake ty odchylky barev neresi.

Pocitac za 20.000,- si tu nejaky bezny najdi v kategorii PC sestavy. Pokud nedelas 3D grafiku, tak nepotrebujes grafickou kartu a staci ti integrovana.

Pokud nedelas 3D grafiku, tak nepotrebujes grafickou kartu a staci ti integrovana.
Vzhledem k tomu, že napsal, že jeho PC doma nestíha práci kterou dělá v práci, tak to asi 3D bude.
Ja ze monitor za 5.000,- je tak maximalne pro sekretarku nebo pro parana, co ve hrach nejake ty odchylky barev neresi.
5.000 kč je minimum pro práci grafika ale pro "pařana" je to celkem slušný obraz.

SilentiumPC Gladius M20, černá
Chieftec A90 Series GDP-550C 550W
MSI H170 GAMING M3 - Intel H170
Intel Core i5-6400
SilentiumPC Fera 2 HE1224
CRUCIAL Ballistix Sport LT 8GB (2x4GB) DDR4 2400
CRUCIAL MX200 - 250GB
WD Black (FZEX) - 2TB
Lite-On iHAS124, černá Bulk

Na CZC sestaveni zdarma: 20.250,-

Predpokladal jsem grafika, ktery nerenderuje ve 3D, jinak je treba i graficka karta, protoze na 3D onboard grafika od Intelu nedostacuje, ale to uz bude drazsi:

MSI R9 380 GAMING 2G, 2GB

---

Monitor do 30K s PC vic jak jeden nedas, doporucuji: EIZO EV2455-BK - LED monitor 24"

Ekonomicke volby monitoru: Dell U2415 - Led monitor 24" nebo ASUS PB248Q - LED monitor 24"