Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cena noťasu

Prosím odhadněte za kolik se dá prodat tento notebook:
Acer Aspire 3690
1,7GHz AMD DualCore
RAM 1GB
HDD 40GB
grafika VGA ATI X1300
Baterie vydrží cca hodinu, ve slušném stavu, zachovalý,
nic není poškozené, s original adaptérem.
Díky za názory

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nemáš PC sestavu. (karel)

pedrosso každý nemá možnost pohybovat se v nejnovějších technologiích jako ty. Ale dle tvé odpovědí rozumím tomu že ty to nikdy nepochopíš. Bohužel. Potřebuji novější a výkonnější tak si sestavuju rozpočet. Počítám každou korunu. Taky bych byl raději kdybych nemusel.
Dale Cooper díky za radu, myslel jsem tak max do tisícovky. Zkusím to nahodit a uvidím.
Díky

Vypadá to jako ty firemní šmejdy co máme v práci :D (až na tu ram a že to zaplať pán bůh nejsou Acer). Ještě že jsem si vybrečel PC :D .

Zkus ho pořádně vyčistit, hodit čistý OS (32, nejlépe asi XP) a za pár stovek (500-1k) by si to mohl prodat, jsou lidi kteří nepotřebují výkon, potřebují něco jen na zapsání (prostě ty nejméně náročné funkce).