BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
To story ti nestačilo?! Tam máš odkazu až až.
Dodám odkaz http://pc.poradna.net/q/view/1554380-nejlepsi-repr o-2-1-nebo-2-0-do-1900kc
ale já chci do 4000, určitě se dají pořídit lepší repro než za 2000
fak nejsi schopný rozkliknout odkaz z té diskuse?
aktivni-studiove-monitory
třídění podle ceny jim funguje.
1.alesis-elevate-5
2.http://www.muziker.cz/mackie-cr4-multimedia-monito r
3.m-audio-av42
Které jsou nejlepší?
jbl-lsr305
to je ale cena za jeden
A jo sorry. Já bych doporučil tyhle, a ještě ušetříš http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/micro lab-solo6c/
a z těch tří?
Projeď si recenze ty M Audio i Alesis má dost uživatelů,většina spokojenost s obouma značkama.Osobně bych šel do těch Alesis...
Ok, děkuju za rady
Troufnu si hádat, že si to stejně nekoupíš. Jsi váhavý střelec.
No nakonec si koupím asi u alzy M Audio AV32, abych je vyzkoušel a kdyžtak mohl vrátit zpět
střílet bez váhání
A proč? V hifi je zcela normální pujčit za plnou cenu výrobek doma přes víkend vyzkoušet, a klidně v pondělí vrátit.
Nevím proč v pc kšeftě, zvlášt když se jedná o bedny, to nejde.
To se bavím o výrobku za např 10500Kč.
Normalni to neni, ked to nejaky obchodnik doborovolne robi tak ok, ja osobne som o tom nepocul (netvrdim ze to neexistuje)
No tak jak zjistíš jak ty bedny hrají? Jedině zapujčením. Nebo je problém v dnešních obalech, že po rozdělání je to v řiti.
BTW. este donedavna mnoho mediamarktov malo posluchovu miestnost tam bolo asi 20-30 parov rozne znacky velkosti atd a zo 10 receiverov a dalo sa to prepinat. Teraz som si vsimol v tom kde chodim ze to zrusili, asi uz je vsetko taky srot ze to radsej ani nepustaju
OT:Teď sháním sluchátka a třeba i úplně levný se můžou rovnat zvukem drahejm takže jenom o ceně to není.
www.doucha.sk
Nemuzou :) Recenzent je bud hluchy, alebo tie beyerdynamics este nepocul, alebo si tam pusta mp3ky z mobilu :)
A recenzie boli super, ludia su hluchi (alebo to strkaju do nejakych mp3 srotov)
P.S. minule som niesol do zberne odpadu skoro nepouzite creative za 50, to sa nedalo pocuvat
To se podívej po netu narazil jsem na ty Superlux náhodou a jenom chvála na audioforech i v přímím porovnání s Beyerdynamics, pak ještě kopírujou AKG ty HD662 tam zvuk taky perfektní (srovnatelnej s Audio Technika ATH500),samozřejmě zpracování odpovídá ceně.
Ale diky za tip, zaujimave. Dobre vediet.
P.S. na amazone pisu par ludi ze hraju dobre, ale ze dost silno tlacia (treba to najprv poriadne roztiahnut rukami :) Ked to chces tak si to kup, ak to je kopia beyerov tak za tu cenu lepsie nezozenies.
... ak sa nepotrebujes izolovat od okolia tak otvorene (akusticky lepsie), ak sa chces izolovat (aby ostatni nepoculi alebo ty ostatnych) tak uzavrete.
No už jsem chtěl koupit ty AT500, ale asi testnu tyhle ten přítlak to je i u normálních dražších, staci vymenit ty nausniky za ty od BD a je to ok , alespon co se pise.
jeden na amazon to len roztiahol rukami :)
Tak dneska dorazili ty Superlux HD330 a zvuk včetně basů pěknej v tom nekecali,zpracování na slušný úrovni a na hlavě sedí perfektně a pohodlně,nic netlačí to záleží jakou má kdo řepu.Takže zatím max spokojenost a ušetřil jsem 1600.
hifi ale neni o basoch, co furt mate vsetci s basmi. hifi je o tom ze clovek pocuje detaily, niekedy az moc (napr. aj chyby resp. kvantizacny sum vznikajuci 44.1kHz samplovanim a vsetky prebudenia = chyby masteringu u vydavatela apod). Ale diky za info, mozno to skusim len tak zo srandy, nejak ma moje uzavrete sennheisery uz seru :)
Duc, duc, voe! Vo tom to je! Kup si Sennheiser HD 650:)
Prdlajs duc duc,to jenom poznámka že někomu se zdáli slabí.