Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVB_t PCI TV karta upřesnění pojmu a dojmů

Zdravím pořídil jsem si PCI TV kartu, hybridní. Po připojení obou antén FM i TV přímo do karty mi program od karty začne ladit ale nic nenajde... Teda najde ale je to všechno ani obraz ani zvuk jen mraky frekvencí.

Dotaz by byl takový není potřeba ještě set top box nebo nějaký udelatko aby to fungovalo?

Při podrobném ladění mi navíc program po konci průběhu spadne klasickou hláskou že program přestal pracovat.

OS:w7 32bit,HW:².8ghz,3gb RAM 3xhdd(³20+¹60+²00 Gb) gpu 1gb, dvbt karta Pinnacle hybryd SAA7134,SW: TV EXPERT v1.36, zvuk z desky.

Kdyby jste měl někdo nějaký nápad nebo zkušenost bych rád.

Pichnul jsem to na anténu co je na baráku. A stejně nic. Je pravda že právě bez set top boxu na přímo. Ale to mi je divný jak to přes StB poslat kkloaxialem do ty karty protože i když předělán koncovky aby seděli jak v kartě tak na StB tak stejně nic...i po různých,ch kombinacích. I bednu od satelitů jsem zkoušel.to by musela bejt nějaká redukce ze SCART do karty a to tuším že nebude