Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazení obrázků

Dobrý den, jak je prosím možné, že některé obrázky (fotky) se mi nezobrazí-zobrazí se pouze červený křížek. Na jiném PC ty samé obrázky vidím, ale na svém ne. Jak mohu popřípadě problém odstranit? Děkuju.

Stačí se podívat do zdrojového kódu (předpokládám, že jde o htm nebo html dokument) a podívat se z kama jsou obrázky tahány.

//edit

Z čehož vyplývá prosím následující:
Pokud je uložen html dokument pak se vytvoří kromě samotného html dokumentu (čistý text) adresář, který
obsahuje externí materiály využívané tímto dokumentem. Příkladem jsou různé audio (midi) sekvence, obrázky atd....
Protože na PC kde se zobrazují se nachází i ta složka funguje to. Na PC kde to nefunguje se nachází pouze čistý dokument. Adresář se jmenuje takto: nazev_soubory

Uvedené samozřejmě platí pro uživatelsky přívětivé a rozumné prohlížeče. Jak se v tomto ohledu chová odpad (Internet Explorer) to ani nechci vědět.

myslíš prohlížení někde na intranetu / v domácí síti, kde je odkaz ve formátu file://..., anebo normálně na internetu, odkazy na stránce jsou pak http://... ?

obvykle jsou v názvu souboru chyby ("VELKA_písmena.jpg", "háčky_a_čárky_v_názvech.jpg", "mezery v názvech souborů.jpg"), záleží na jakém serveru to běží a jaký prohlížeč používáš, obrázek se buď nezobrazí vůbec nebo jen náhradní červený křížek.
o něco kompatibilnější v zobrazení je firefox, nicméně příčina je pořád stejná: špatné jméno souboru nebo se liší od jména ve zdrojovém kódu stránky.