Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divný zvuk od zdroje v zátěži

Dobré odpoledne,

při plné zátěži, tzn. náročné hry, mi vychází zvláštní zvuk ze zdroje.
Viz: 262867595

Sestava:
intel i5 4460
msi r9 280 3gb
8gb adata ram
1tb hdd + 120g ssd
500w 80+ seasonic energy knight

Může někdo prosím vás identifikovat tenhle zvuk? zní nebezpečně. Zatím jsem nenarazil na nestabilitu systému nebo GPU/CPU poškození.

# Zrejme spatne zalepené feritové jádro, nebo vadny kondík. /coz nemusí automaticky znamenat, ze je zdroj vadny.
TiP~ Chces-li mít jistotu, proved test stability a jeho vetvy, alespon zakladne pres <OCCT>.
Stabilita vetvy:
• 3.3V
• 5V
• 12V