Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po připojení sluchátek stále hraje reproduktor

Zdravím, před pár dny se mi po připojení sluchátek stalo že zvuk stále hraje jak ve sluchátkách tak i v hlavním reproduktoru v notebooku. Pomohl restart ale teď už to nevypíná vůbec. Pokud zakážu reproduktory tak mi nejde ani jack takže to nejde. Nevíte někdo co s tím díky.

#Co más Realtek? Podivej se do nastavení, mela by tam byt moznost typu " pri pripojení " paradoxálne "odpojit".
• Nebo 'pravym klikem' mysi na ikonku vetsinou v pravém rohu dole v podobe REPRACKU a nastaveni. /ma tam také moznost OPRAVIT
V nekterych pripadech pomuze az "preinstalace" samotného 'AUDIO' ovladace /i kdyz v tvém pripade, pujde jen o nespravné nastaveni.