Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se stále restartuje

Ahoj. Mám pc, který se "z ničeho nic" začal sám restartovat a vypisuje chybu "system_thread_expection_not_handled". Nešl ose dostat ani do safe modu ani nic, a tak jsem celý disk přepsal na linuxu nulama (příkaz sudo mkfs.ntfs /dev/sdc) a i když je celý disk přepsaný na samé nuly, stále to při instalačním dvd vyhodí tuto chybu. Co mám dělat?

Za všechny rady budu rád.

Zkusil jsem tam nainstalovat linux (deft), který mi bez problému běží. Takže si myslím, že by neměl byt problém v HW, ne? Jinak jak to zjistím na linuxu (v tomto jsem amatér, promiňte)?

- Zkusil jsem celý disk přepsat samými nulami a stejně to vypisuje stejnou chybu.
- Zkusil jsem i další 2 boot DVD, které taky nefungujou.
- Zkusil jsem nainstalovat linux - funguje. W ne.
- Nejde najet do žádného safe modu apod. - Do W se vůbec člověk nedostane.

Jinak mám v plánu zkusit to, že přetáhnu celý disk s funkčními W na ten NB, který poté přeinstaluji.