Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám dobrou klávesnici

Hledám dobrou klávesnici, ale je to těžký, na všech eshopech maji špatný filtry a vůbec se podle toho nedá hledat.. tak se spíš zeptám tady, kdybych náhodou natrefil na někoho kdo má přesně takovou jakou hledám nebo o ní ví.
Chci aby měla
- Mechanický switche
- RGB podsvícení s feedbackem podle mačkání kláves
- EN / CZ layout
- Alespoň 5 progr. tlačítek, tlačítka jako play, pause buď přes Fn na Fkách, nebo zvlášť klidně
- Nejlíp aby neměla velký zbytečný okraje, max 1 cm po stranách a 2 cm dole a nahoře
- USB hub nejlíp na min. 2 USBčka

Asi jsem moc náročnej, ale fakt nemůžu nic najít :D Našel jsem Razer BlackWidow ULTIMATE Chroma, která to splňuje, ale ta stojí 5 tisíc, tu si asi koupím, kdybych nenašel nějakou podobnou, kde neplatim za to, že je to Razer..

Tak jestli někdo o takovéhle klávesnicí víte, tak prosí, odkaz :D

Pokud nechceš platit za to že je to Razer, zaplať za to že je to Steelseries :D například SS Apex M800

Jinak takových klávesnic moc není tohle jsou nejlepší herní klávesnice a ty budou vždy drahé a krom zaběhlích značek si myslím že je ani nikdo jiný dělat nebude. Takže bych pátral značky Roccat, Razer, Steelseries a "novější" corsair gaming