Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet po zapnuti nacte logo a pote se restartuje

Dobry den , dnes jsem ok jednoho polaka prevzal tablet , tento tablet se jmenuje SurfTab® wintron 7.0 (ST70416-6 / Windows 10)
Problem je v tom ze jakmile ho zapnu nacte logo a pote se restartuje, jelikoz jsem si rekl ze bude chyba nekde ve windowsu , tak jsem se rozhodl ze prejdu do system recovery a reinstaluju tento windows ,ale na 61% se instalace zasekne (Loading kolecko porad bezi) a pak asi po 30 minutach mi vyskoci error ze instalace neprobehla v poradku ..
Nevite co s tim ?
Změna předmětu, původně: Neco pro chytre hlavičky
Opravdu výstižný předmět.
(Kráťa) (Kráťa)

v jedné reklamě parodovali funkčnost polského kvalitního šmeleného zboží.
je dobře, že jako chytrá hlava sis to vzal k srdci.

Za kilo tablet tak jsem si rekl proc ne

a tvým tabletem za 100 se má někdo zabývat?
i kdybys měl posunuté jednotky, i za 1000 je to zahazovací krám.

Muzu zvolit boot from .. a jedine co muzu vybrat je SD karta a Pevny disk tabletu , pote muzu normalne prohlizet co je uvnitr ..
napadlo me ze bych hodil instalacku windowsu primo na SD kartu a potom bych to spustil v tabletu , ale nevim kde takovou instalacku funkncni na muj tablet mam sehnat

problem je, jestli jsi schopny to opravit respektive spis identifikovat problem. Hned v prvni odpovedi mas docela mozny zdroj problemu napsany, ted je ale otazka, jak overis, jestli to flash uloziste je opravdu vadne a jestli ma cenu porizovat nove, pokud se vubec da sehnat a da se nejak rozumne odletovat.

Edit:

jen na usb mini :D a redukci bohuzel nemam

Tak tohle je nejaky vtip nebo jsi prisel jen otravovat s tim duchaplnym nazvem prispevku?

TUZKA A PAPIR, Je stále nejlepsí alternativa, skoda ze je normálnost, ci neco co bylo jeste minuly rok za zaostarost, ano, u TV podivat se, zreciklovat, zaplatit 2x a deti z afriky mi pres cínu a jako vyrobci apple nebo korejsky(neznamená ze vyrobené v korei, ze vyrobeno koréci, ), pridá trzní hodnotu..

Jako Wikan, MM svou odpoved jsem napsal nahodne, nahodnym klikem).

# Kuprikladu, spustis tablet kdy u samotného startu drzis tlacitko POWER a (zeslabovat) ZVUK ci 'zesilovat' /rozdil je vetsinou, bud vstup do BIOS, nebo BOOT (tusim ze jen exlusivne v modu EFI)
TiP~Pri komplikacich, muzes stahnou RECOVERY /obraz/image a reinstalovat cely OS jeho pomoci, bud:
• Ze samotného Windows, RECOVERY /obnoveni systému
• Z BOOT EFI /reinstalace z USB média

Po kliknuti na tlacitko "zeslabovaci+power" jsem se dostal do nabídky na volbu onoho zmineneho systém Windows recovery , ale jak jiz jsem psal na 61% se mi tento recovery zastavi ...
Pote tam byla na volbu nabídka pro root z usb ..
tak jsem na to klikl a ejhle toot mi to vyhodilo "systém doesnt have any usb boot option. Please select other boot option in boot manager menu.[ok] .. pote me to hodilo do jakesiho boot manageru kde mam na vyber (Windows boot manager) a (Internal EFI Shell) ... Windows boot manager je nefunkcni jelikož je problém v tom ze mi nechce nacist systém nekde je chyba ... , ale to Internal EFI Shell je funkcni , vypada to jako nejaky CMD v PC .. predpokladam ze je to něco podobného .. Jde se nejak dokodovat k tomu abych nainstaloval WIndous přes USB pomoci tohoto CMD ?

• Musís, nebo doporucil bych stáhnou v prvé rade RECOVERY IMAGE pro tvou tablet.
#ten stáhlí obraz/img jen EXTRAHUJES/rozbalís na USB klíc, vlozís do tablet a opetovne spustís tablet pomocí kombinace kláves POWER + VOLUME, kde v nabídce je DULEZITÉ zvolit moznost RESTARTOVAT Z USB MEDIA. /system restore from USB media

Po kouzelne kombinaci me to hodilo to nabídky predpokladam od win10 ( podle modre barvy) je tam Use a Device ..
Kliknu na to a je tam na vyber EFI USB Device ... jakmile na to kliknu ukaze se tohle : systém doesnt have any usb boot option. Please select other boot option in boot manager menu.[ok] a pote tam je i Systém image Recovery (to je to o cem jsi mi psal) ale to pome chce heslo od předchozího uzivatele , ale heslo bohužel nemám ..

# Podle mne ano, ale jde o /mixt port/ kde se pres nabíjení, jde pouzít pres redukci micro
USB => samicky USB 2.0 i jako instalacní, nebo ctecka, i kdyz nejde o klasicky plnohodnotny port
USB jak ho známe treba z NTB, ale co ti budu psat, to znás zcela urcite nazpamet i pozpátku (není tak dlouho jsem pres neho delal recovery pro ARCHOS).