Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít HDD/FLASH když ani Windows neohlásí nic

Ahojte, ráno jsem připojil k počítači HDD a normálně fungoval, poté jsem ho dal bezpečně odebrat a odebral jsem ho, dal jsem ho na stůl a šel jsem do práce, přišel jsem z práce a že se kouknu na nějaký filmy a co se stane ? HDD nefunguje, ve správce disků není a windows neohlásí ani ten systémový zvuk po připojení USB a to samé je i flash, zkoušel jsem je dát "na tvrdo " na základní desku ze zadu a nic, jiné flash a HDD funguje

Tak to skus bez obalu. Ked pojde tak mas este disk bez obalu, ked ne tak uz nemas ani disk.
Ked tam strcis tie USB sticky alebo ten disk tak si skontroluj spravcu zariadeni ze co tam je uvedene pod USB root hubmi (zobrazit podla pripojenia) ptz je mozne ze to normalne funguje, len si to nevies pozret/nastavit poriadne vo Windows