Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD radeon HD 6670 - ovladače

Dobrý den,

Chtěl bych si stáhnout nové ovladače na AMD Radeon HD 6670, ale vždycky při hledání mi to najde jenom takové ty programy "na všechno" třeba AMD gaming evolved. Ale ten mě odkáže na další takovej program a tak to jde pořád dokola. A na těch stránkách AMD jsem jak ve španělské vesnici. Mužete mi prosím dát odkaz na ty ovladače? Jsem totiž úplný laik a vůbec se v tom nevyznám. Děkuji za pomoc

Resp. kedze mas staru grafiku tak si klikni ne na aktualne ovladace ale nad tym je centrum stahovani ovladacu ci jak to mas prelozene, a tam si manualne naklikaj polozky: Desktop grafika, Radeon HD series, HD 6xxx series, a svoj windows. A kliknes pod to na zobrazit a vybehne ti stranka kde mas link na "Catalyst software suite". Nepises jaky mas windows tak ti nemozem dat link.

Neviem kde hľadáš a ako hľadáš, ale žiadnu "španielskú vesnicu" som nespozoroval...
Na stránke AMD sa dočítaš napr.:

For users looking for a WHQL certified driver, the AMD Catalyst™ 15.7.1 driver will continue to be available for users running Windows® 10, Windows® 8.1, and Windows® 7.

Users running Windows® Vista and older Microsoft® operating systems can use the AMD Catalyst™ 13.12 driver.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/lega cy?product=legacy3&os=Windows%207%20-%2064