Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se vypne...zvuk se sekne a jede ve smyčce

Zdravim,

Většinou při hraní her se mi zasekne pocitac, zvuk běží dal ve smycce.... Musím ho restartovat. Někdy za den i 4* a někdy třeba ani jednou za celej týden. Začalo to dělat po výměně GK.

GPU: MSI R9 280X 3G Gaming
CPU:i5 2500
RAM: Corsair 8GB Kit Vengeance 1600MHz
MB: ASUS P8P67 LE
Zdroj: Corsaiar AX750
OS: Win 7

A ktore ovladace presne odkial presne si tam instaloval? Chipset, LAN, audio, grafiku, atd?
Preinstalovaval si to uplne nacisto vcetne formatovania?
Na jaky Windows a odkial si ho mal?

P.S. moze to byt aj HW problem ako uz bolo pisane navrchu, uvahy o tom jaky je to skvely zdroj lebo ma na sebe nejake napisy su nezmysly, ale najprv treba skusit cisty Win a vsetky spravne ovladace a vsetky Winupdaty.

Tak skusaj aj RAM moduly len po jednom a v roznych slotoch.
A do tych windows ked to nabehne je nutne nainstalit aj ovladace dosky, ale najprv ries HW problem (najskor asi RAM) ale zasun aj grafiku spravne do slotu prip. vytiahni a znovuzastrc, kontroluj ci neni sikmo v slote.
P.S. skontroluj aj dodatocne napajania do grafiky ze su vsetky spravne poriadne zastrcene prip. vytiahni a znovazastrc.