Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xperia Mini - problém s SD kartou

Zdravím, mám prosbu, nevím jistě, jestli je to kartou, ale adresáře mi dělají neplechu, např. s hudbou, vytvoří se složky s nesmyslnými názvy, třeba _.,.vlnka, sami od sebe a
uvnitř jsou stejně pojmenované soubory, které nejdou přehrát, tyhle složky, nahradily všechny skladby, co jsem na kartě měl, to samé video.. jde ta karta nějak fixnout ? Děkuji

#Nevím zda-li je podmínkou, ale prvne vlozenou (novou) SD, bych pred prvním uzití "Na Formátoval", prímo v nastavení telefonu Nastavení => Ulozite => SD : Format.
• K problému prehravání media souboru, zkousel jsi tu SD kartu vytáhnou a spustit ten urcity soubor treba v PC/NTB?

Ano, tu kartu už mám pár let, v PC taky nešli pustit, sami se přejmenovali na znaky, ponechali si formát MP3, ale přehrát nešli, všechny měli stejnou velikost, docela čáry,
nemůžu ani použít chkdsk, protože nemám čtečku a když připojím celý mobil, PC mi kartu nenajde, jako diskovou jednotku.