Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký satelitní přijímač vybrat?

Dobrý den, potřeboval bych radu, který sat. přijímač vybrat tak, aby to nebyl nějaký šmejd...
Cenová relace je do 5000 Kč.
Hlavní věci, které potřebuji jsou možnost řazení programů dle vlastní volby, funkce jako je fast scan.
Ptám se hlavně uživatelů, kteří mají s některými dobré zkušenosti.
Díky.

Mel jsme kopec prijimacu a musim rict,ze Cryptobox 650HD mi nejvic vyhovuje..Samozrejme,zalezi co od toho chces a ocekavas a taky musim priznat,ze tenhle pristroj nefacha s Irdeto kartami,ale ICE bere v pohode..Ted jsem ho dokonce nasel na kase.cz rozbalenej za 999Kc,coz mi prijde velice lukrativni.
Pristroj ma HDMI,podporuje FullHD a velice slusny obraz,ma docela rychly prepinani,moznost razeni programu dle libosti s moznosti favoritnych kanalu a ma take funkci fast scan..

Mel jsem i pritroje s linuxem,kde jsou moznosti velike to jo,ale na moje pouzivani zbytecne,proto jsem ho prodal a dlouho uz vyuzivam Cryptobox..