Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

dobry den, chcel by som sa opytat mam novy notebook acer aspire taky namakany ale nechce mi zpnut skype a ani chrome aspon 5 minut musim cakat neviem co robim zle ze ci to je pocitacom alebo cim (windows 10) ani nemam antovirus staci malware antimalware free version? poradte mi prosim alebo mu vadi ze som na nom 5 hodin denne alebo co? za odpoved vopred dakujem

Obnov to na stav od vyroby, a nic tam potom neinstaluj ani neupdatuj na ine windows, ani nic podobne, a bude to fungovat normalne.

P.S. MBAM, adwcleaner a eset online scanner mozes vstky skusit v nudzovom rezime win a prescanovat cele pc, ale jednoduchsie je to obnovit na vyrobny stav a potom to nerozosrat krekmi a spol.
Mozes ale mat aj vadny disk, otestuj si komplet povrch v HD Tune.