Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje Pc

Intel Core i7-6700K 10,299 kč
MSI Z170A GAMING PRO 3,999 Kč
Zalman Z1 Neo 1,129 kč
Zalman ZM500-TX 1,499 kč
Crucial 16GB KIT DDR4 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT Dual Ranked 2,499kčč
WD Red 1TB 64MB cache 1,799 kč
Jakou grafiku do toho ?

zdroj nic moc? zdroj je odpad, ale sviti, o to asi jde.

nevidim tam ani disk na operacni system

deska je dost levna na to, ze chce taktovat, na te si myslim, ze toho moc nenataktuje.

takze spis slozil uplnou splacaninu nebo je to jen nejaky provokater.

Radeji si nech neco slozit, nakonec smysluplne navrhy se tu vyskytuji kazdy den.

Pocitac neni jen o tom, aby sedely komponenty, ale je treba vybirat i podle kvality komponent, kdyz to neudelas, za pul roku tu zbytecne budes resit, proc ti to prave prestalo fungovat. :-/

Něco mi říká, že taktovat nehodláš a ten CPU tam máš jen kvůli výkonu. Stejně jako mi něco říká, že nemáš lepší monitor než FHD, takže GPU typu "herní špička" by pro tebe byly zbytečnost. Takže takto (s tím si vystačíš):

http://www.czc.cz/178265,174125,168552,145290,1777 69,141073,110330/kody
+ bedna dle tvého výběru a preferencí

Pokud bys to s tím taktěním myslel opravdu vážně, tak třeba takto:

http://www.czc.cz/176320,174125,168552,145290,1762 49,153883,110330/kody
+ bedna dle tvého výběru a preferencí

mel bych pockat?

# Zakladni problém je v tom, ze o no se da cekat prakticky stale na prichazejici radu novych GPUs :-)
• Ale zrejme ano, chvilku si pockat, se muze jevit jako dobra volba.
Proc? Protoze, od posledni, vlastne nejvykonejsi rady grafickych procesoru od NVIDIA / 9xx series, muze jit o nedostatecny vykon nebo primo jeji plné kompatibility pri pouziti (budouciho) DX12 (v pripade uziti Windows 10, jelikoz je zatim jedniny z Windows rady ktery taky DX12 podporuje) a u AMD, ty jsou i pres slusny vykon zase krapet rozezrané, tak si pockas na NVIDA, ktera bude DX shadery podporovat, nebo novou radu AMD, ktera bude mit podstatne mensi spotrebu :-)

# Ano, muzes prozatim na video nebo naké textové editory dokonce i naké méne narocnejsi hry pouzit iGP /Intel® HD Graphics 530 obsazené v jadru uvedeného <i7> a GK nasledovne dokoupit, celé to v podstate zalezi jen na tobe :-)
• Jeho, docela slusny i pres to ze jde iGPu vykon (priblizny jako NVIDIA 920m, GChip pouzivany v NTB) , co a jak na nem rozjedes zde : http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-530 .148358.0.html

Ono většinou nejde až tak o to, jak věci vypadají, ale spíše o to, jak fungují. Estetika by měla být až na druhém místě. Sice nevím, co se ti na něm líbí víc, ale vezmi, jaký chceš. Pravdou je, že chybu neuděláš ani s jedním.
Jen jsem se snažil ti zdůraznit, že na těch nejzásadnějších komponentech je chybou šetřit!