Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypina se mi obrazovka

Dobry den hraju hru spore a asi po pul hodine se mi vzdy vypne obrazovka a napise no signal a normalne uz ji nespustim musim vzdy na tvrdo vypnout pc nevi nekdo co s tim?

# Ulà, moznych problému je nekolik.
TiP~ Zacni tim, ze pred spustenim hry, spustis SW na mereni TEPLOT, vetsina z nich maji funkci LOG, ktera zapisuje dejme tomu do xx.TXT jeji hodnoty, podle toho kde xx.TXT, muzes i po tvrdém restartu najit hodnoty tvych teplot. Samozrejme vinikem muze byt i zdroj, ktery v dany moment nedokaze potrebne napajet GPU, ale prozatim byc zacal kontrolou teplot, pred objevenim tvé anomalie :-)
GPU-Z : Jednoduchy, ale vyborny SW gpuz

# Zde si dovoluji znazornit, kde se ten LOG TO FILE nachazi:

[img=/file/view/25161-log-to-file-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/25161-log-to-file- jpg[/img]
• Pri oznaceni, se te zepta, kde chces, aby se LOG ulozil, na to jakou cestu mu uvedes je zcela jedno, muzes ho nechat treba na plose.

Ok to bude spis problem v tom zdroji uz jsem s nim mel nejake problemy.

# U toho zdroje, prece jen ho alespon zakladne otestuj, kuprikladu pres OCCT a moznosti POWER SUPLY
OCCT : www.ocbase.com

[img=/file/view/25162-psupply-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/25162-psupply-jpg[/img]

# Co se tyce nastaveni pred spustenim, nemusi jet vylozene HODINU, staci treba 5 minut, ono to pujde z toho vysledného grafu vycist i tak :-)
• Nastaveni casu v profilu IDLE/Klidny rezim (polozka nize) nech 0 a 0