Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10: obnova predchozi verze excelu/obnova skryteho souboru

Zdravím,
moc ráda bych vás požádala o pomoc s následujícím problémem:

smazala jsem data z excelu a ten omylem uložila (před 3 dny a zjistila to dnes). Po prostudování různých diskuzí jsem zkoušela pravým/obnovit předchozí verze, ale ty neexistují. Pak taky nějaké excel recovery programy, nepovedlo se.. Nicméně když jsem dala ve složce zobrazit skryté soubory, ukázal se mi skrytý soubor - tento excel s datumem z doby ještě před osudným smazáním dat (sice o týden dříve, ale alespoň něco). Po otevření tohoto skrytého souboru mi ale excel píše, že formát nebo příloha nejsou platné (a má jen 1 kb).

Prosím, existuje nějaký způsob záchrany dat?

Předem moc děkuji.

Ak je to owner file (zacinajuce na ~$) tak ten ti je k hovnu.
U vas si nerobite zalohy dolezitych suborov?

Predchozi verze mozes pozerat aj v exceli http://msofficerecovery.blogspot.de/2014/04/recove r-the-accidentally-deleted-unsaved-excel-worksheet .html
alebo v suborovom systeme klikanim na subor pravym, toto ale funguje len ak je zapnute ovl.panely-historia suborov.
Este dalsia vec je ze v novsich officoch aj po ulozeni suboru sa da klikat na undo (sipka navrchu okna), ale ked to uz bolo aj uplne zavrete tak uz asi ne.

Ahoj, díky za rady.. vyzkoušela jsem, co jste poradili, ale bohužel se nepodařilo.. zalohy a body obnovy mam vypnute. neni to pracovni pocitac, ale soukromy. doted jsem vyvolani ze zalohy nebo obnovu starych verzi nepotrebovala :´) no nic, clovek se pouci pro priste..