Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk

Zdravím, instaloval jsem nový windows a nevšiml jsem si že v pc je ještě připojen můj flash disk já blbec jsem dal odstranit oddíl pak už bylo vystaráno tedka když chci načíst mou USB flash disk 7,95Gb napíše mi to že není naformátovaná a jestli ji chci naformátovat když dám Ano tak mi to píše neznámou kapacitu když dám naformátovat tak mi to napíše, "Systém windows nemohl dokončit formátování" potřeboval bych poradit děkuji

1) Spustís CMD / klavesa WIN+R, do radku co natebe vyskocí napíses CMD.
2) V tom CMD, napíses DISKPART
3) DISK LIST
4) Ze zvoleného seznamu (oznacen vetsinou císli), vyberes tvoje USB, SELECT DISK X(cislo)

Vidís tam to USB? jestli ano, tak ho zvol a zadej jen CLEAN, nasledovne mu pridej PARTION.

zdravím tak konečně vyřešeno cesta k uspěchu

Ovládací panely - Nástroje pro správu - Správa počítače - Správa disků
Mezi DVD mechanikami a fyzickými disk by měla být i flashka. Odstraň oddíl (pokud na ní nějaký je) a znovu vytvoř nový. Pro Flashky používej FAT32, protože NTSF ti sice umožní ukládat soubory větší než 4GB jako dvd image v jednom kuse, ale jinak se pro výměnná zařízení moc nehodí. Je hodně náchylný na chyby vzniklé neodpojováním flashky před jejím vytažením z počítače protože na NTSF nejde vypnout zpožděný zápis.

Mimo jiné ti moc děkuji