Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje práce ve složkách win 10

Př. 1 : Kliknu pravým na ploše - vše funguje (např. vytvořím novou složku). Kliknu pravým na tuto nově vytvořenou složku -> modré kolečko do nekonečna

Př. 2 : Kliknu pravým na ploše na Tento počítač -> Otevřít - vše funguje -> kliknu pravým v této složce -> modré kolečko do nekonečna - hláška Not responding

Př. 3 : Otevřu kdekoliv jakoukoliv složku -> ve složce kliknu pravým -> modré kolečko do nekonečna - hláška Not responding

Př. 4 : Kopírování souborů mezi složkami funguje pouze buď přetažením, nebo Ctrl C -> Ctrl V. Poklepnutím pravým na jakýkoliv soubor -> modré kolečko do nekonečna - hláška Not responding

Př. 5 : V Poznámkovém bloku pravé tl. funguje (vyjmutí, kopírování apod.)

Provedeno vyčištění registrů (CCleaner Pro), provedena kontrola souborů pomocí nástroje "Kontrola systémových souborů", provedena kontrola disku Eset Smart Security 9 - vše bez závad.

Pravé tlačítko zobrazuje nabídku, která je dynamická. OZbrazují se tam všechny akce programů, které se do nabídky registrovaly.
Jednou jsem se s tím setkal a způsoboval to ovládací program grafické karty.

Použij nějaký editor a odstraň tam položky od grafické karty. Ty tam fakt nejsou potřeba.
Použij buď tohle:
http://www.thewindowsclub.com/remove-click-context -menu-items-editors
nebo or nirsoftu:
shell_menu_view.html

To Win 10 je ten problém. Já zase zkusil nainstalovat na jiný hdd na notas Windows 10N 64 bit, a instalace totální porod, a když konečně došlo na ovladače, tak modrá obrazovka a restart. Fakt užasný Windows... Jinak dodám, že ovladač čipsetu u jiných verzí Win 10 fungoval bez chyby. Tuhle verzi jsem stáhnul před týdnem.

blablabla, este dalsie dristy?
ze mas ty problem vobec nenzamena ze je to OS na prd. V praci to instalujem kadetade, pouzivam ho doma, a ziadne tebou popisovane haluze som na nijakom pc nevidel.
Hmm, zeby dalsi uzivatel linuxu, nauceny len kydat na vsetko ine?

samozrejme ani nenapises na co si to instaloval, aby sem ta nahodou neposlali do prdele za to, ze si to chcel rozbehat na 10r sracke bez akejkolvek podpory....

ako ja toto milujem....ked uz na daco kydam, tak dodam aj dokazy, niejen ze "to nejde" ako nejaky primitivny BFU.

Co ti mám napsat?! Já Linux neznám, mám Win 8 a naprostá spokojenost, a za tu dobu co jsem instaloval desítky až stovky pc s Win 2000-Win 10, tak nevím co tím chceš říct. A že mě nefungovala mechanika ve Win 10 je taky chyba ve mě? Nebo je to chyba Win 10, když v těch ostatních Win jede normálně??

samozrejme ani nenapises na co si to instaloval
Napsal jsem jasně na notas! Stačí kliknout na muj nick! A že to bylo na HDD je snad jasné.
A taky jsem psal, že na starších verzích ovladač čipsetu šel normálně nainstalovat a fungoval na novější verzi to je jinak.

A že mě nefungovala mechanika ve Win 10 je taky chyba ve mě? Nebo je to chyba Win 10, když v těch ostatních Win jede normálně??

sranda, ze nikdy som ziadne problemy s mechanikou nezaznamenal - nieje preco mat problem s mechanikou pri instale OS, ak nieje vadna alebo bios haluzne nastaveny.
Ked ide mechanika vsade inde, musi ist na ja win10.

Napsal jsem jasně na notas! Stačí kliknout na muj nick!

...a byt nostradamus aby sme vedeli ze myslis svoj notas a nie nejaky iny, ano :D

ovladace - si zozenies ovladac s podporou nie? omg, sak je to jasne. overil si si ci je win10 podporovany na tom ntb, ked si videl ze sa vyskytuju haluzne problemy?

si uvedom, ze windows nieje MacOS, ktory bezi na 5-ich konfigoch pocitacov....pri tych miliardach kombinacii hw sa moze vyskytnut kombinacia ktora blbne a to nieje problem OS....ziadneho OS.

A ty instaluješ v notasu nějaké ovladače na mechaniku? Já nevím který to obsahuje (asi čipset).
A rozhodně funguje. To Win 10 nefunguje jak má. Ano věřím, že ti funguje, ale mě ne. Naopak mě zahesloval notas a byl malej problém. Že nefungoval hardwer (mechanika) jsem chvíly řešil, ale nevyřešil. Zajímavé, že třeba v Win 8.1 vše jelo bez problémnu, a notas mě to nezaheslovalo. No fakt super ten Win 10. A to že špicluje je taky ok??

Podle mého názoru je to nedodělaný OS. Taky proto není problém ho zadarmo stáhnout a používat. To už o něčem svědčí.

A ty instaluješ v notasu nějaké ovladače na mechaniku? Já nevím který to obsahuje (asi čipset).

a naco? system ich ma v sebe. to sa nikde nikdy poriadne neinstalovalo...
system tieto veci detekuje standartne v zaklade, jedine co tam dohadzujes (ak treba a ak to existuje) su updatovane ovladace od vyrobcu chipsetu. Ale na cdmechaniku je to zbytocne, tam neni co s nejakym ovladacom riesit. Aj tak sa podobne veci diali v dobach XPcok maximalne, u novsich OS nie.
Ako som pisal, problemy s tym boli v roku 1997 ked prisli cd mechaniky a museli sa do vtedajsich OS dohadzovat ovladace.

Naopak mě zahesloval notas a byl malej problém

ano...sam od seba :D

Instalace nového ovladače grafické karty pro win 10. I když to nechápu, desítky mám 2 měsíce a najednou nutnost nového ovladače? Jedinou změnu, kterou jsem prováděl, byla tato:
"Jak vypnout špehovací funkce Windows 10"
http://spotrebitele.dtest.cz/clanek-4883/jak-vypno ut-spehovaci-funkce-windows-10?&utm_source=novinky 160215&utm_medium=email&e_id=461105&a_id=2313

Pochybuji, že by to mělo nějakou souvislost. Nebo???

Vyřešeno! Díky za navigaci.

Teda ještě maličkost: nejde otevřít ovládací panel NVIDIA.