Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s myší

Zdravím, mam problém z myší. Při rychlém posouvání se mi občas sekne kurzor zhruba v polovině pohybu. Dělá to jen někdy ale bohužel dost často. Zajímalo by mě jestli to je vadnou myší (což pokládám za nejpravděpodobnější i když je 2 týdny nová - dělalo to už od začátku) a nebo to muže byt někde ve windowsu.
Myš: 4Tech Empusa
OS: Windows 10
Předem díky za odpovědi
Změna předmětu, původně: Problém z myší (JaFi)

Když zkusíš libovolnou jinou myš, dělá to také? Pokud ne, máš odpověď, co je příčinou.
Zkoušel jsi se kouknout zespodu, zda není třeba špinavá oblast, kde je laser a snímač?
Na jakém povrchu myš provozuješ? Zkus vzít čistou A4 a vyzkoušet, zda to bude dělat i na ní.