Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr komponent do počítače

Ahoj,
už několik dní s kamarádem skládáme počítač do 17000CZK i s OS. Komponenty počítám tak do 14, jelikož chci od CZC objednat i OS s tím, že oni mi celý počítač seskládají, předinstalují OS a já si poté počítač jen vyzvednu a bude připravený k provozu. Nejsem v počítačích velký odborník tak proto. Vím, že pro většinu není instalace OS problém, já však mám takové štěstí že vždy něco pokazím a u tohohle bych byl velmi nerad kdybych to s prominutím posral.
U počítače nepočítám s nejbližším upgradem, proto jsem zatím použil některé komponenty takové jaké jsou. Mohli byste mi prosím poradit, co případně změnit? Děkuji..

www.czc.cz- Odkaz na seznam komponent.

Urcite to nebudes chtit slyset, ale vybral jsi slusny a vykonny procesor, ale take drahy procesor a tudiz ti nezbyly prachy na nic jineho, takze jsi tam narval to nejhorsi co jsi mohl:

Zdroj bude fungovat do te doby nez shori, na skrini budou videt i otlaky prstu, pokud se rovnou nerozpadne a sestril jsi i na grafice, nicmene pokud je jen docasne, tak to az takovy problem neni a desku uz jsi take levnejsi vybrat nemohl.

A dokázal by někdo seskládat herní sestavu s i3?
Mně jde hlavně o to, abych pustil v pořádku GTA V bez zbytečných zádrhelů. Ostatní hry, na kterých sedim určitě nepotřebují výkonnější parametry
Já moc AMD pro hraní nehoduju, jelikož jsem před pár dny jedno dodělal. Vydrželo 2 roky ale ten druhej rok už byl nesnesitelnej

Nebuď další z těch, co polemizují a vymýšlejí nesmysly!
Chtěl si sestavu do 17k, taktéž souhlasím s tím, že ježek ti postnul to nejvýkonnější v této třídě.
Nic lepšího nesesmolíš, ani kdyby ses na hlavu stavěl, tak se o to nepokoušej a vem to, co ti bylo předloženo!