Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na flash disk nezapíšu velké soubory

Na flash disk nelze zapsat velké soubory 3,5/4 GB a víc (nevím přesně) jde hlavně o filmy v HD ktery si chci pustit na TV. Primitivní fleška nelze naformátovat jinak než na "FAT32". Zajímalo by mě jestli je jinej způsob jak to na ten krám dostat než film rozdělit (třeba v comanderu). Ani nevím jestli rozdělenej film lze přehrát. Tím spíš na ubohym přehrávači na TV

# Musí mít formát NTFS /FAT32 nedokáze tusím zapsat víc jak soubor 4Gb
• Stací jen provést formát na NTFS.
• Nebo pres CMD príkazem : convert A: /FS:NTFS (A je jen príklad, puzijes písmeno oznacení tvé flash).

V tvém prípade, na nej klikni mysí a zvol : Formátovat a zvolís NTSF.

[img=http://xoxochanel.fr/wp-content/uploads/2016/01/Formatage-rapide-NTFS.jpg]http://xoxochanel.fr/wp-content/uploads/2016/01/Fo rmatage-rapide-NTFS.jpg[/img]

FAT32 neumí více než 4 GB soubor. Pochybuji, že TV to přehraje. Rozdělený film přehraješ tak, že si ho rozdělíš ne v TC ale na dvě části, jako dva filmy v nějakém videoeditoru...což je vopruz.
EDIT:
Mimochodem, proč si nepřipojíš PC přímo na TV?