Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Reproduktorama 5.1

Zdravím,Mám velký problém s reproduktorama 5.1,vubec mi to nefunguje,Nejde mi nic nastavit.. Nefunguje Subwofer,ani zadní páry reproduktorů...a fungujou jen 2 bedničky,Už mi to celkem leze na nervy,Prohlížim všude net a zatím nic nepomohlo. Děkuji předem za rady

Máš tohle?
[151922.jpg]

Děláš to podle návodu? Nebo podle vlastní fantazie s domněním, že to děláš správně?
Pokud je to soustava mého typu (viz první obrázek), nevidím u té tvé ty 4 základní knoflíky na přepínání režimů podle toho, k čemu je soustava připojena. Zda-li k PC, TV, atd..

To samé musíš mít napsáno zezadu hlavní bedny, kam cpeš veškeré ty kabely. Předpoklad je, že pokud ty 2 hlavní kabely zapojíš do "díry - PC", musíš mít vepředu zapnutý režim PC, jinak ti to logicky hrát nebude.

Předpoklad taky je, zda to máš navolené ve správci zvuků v PC.

Nevím, já s tím jiný problém nikdy neměl. Tu tvou soustavu nevidím. Mluvím podle té své.