Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice - problém

Dobrý den
Vlastním ntb msi gx70 s Windows 10
Dnes mi začala jit prapodivne klávesnice
W pise w+
A nepise vůbec... pár tlačítek funguje normálnĕ.
Vracel jsem bod obnovení a pořád stejný problém. Dal jsem ntb do továrního nastavení a pořád stejny problém. Párkrát restartoval a pořád to samé.
Pokud by měl někdo s timto nejake zkušenosti nebo nějaké nápady co s tim Prosím poraďte.
Děkuji

# Tak zkus naky ten Soft. její zkouska (tvé klávesnice), nám mozná napoví víc, zdali ukazuje klávesu co mackás, nebo zcela jinou nez maskás, nebo zádnou, zkus ten test alespon..
• SharpKeys
• GowuToy
• KBtester

Opravdu se jích da pouzít hodne..
TiP~ Keyboard Layout by mel podporovat i Windows 10 www.klm32.com

• To by mohl udelat no.
• Jen bych chtel dodat, jestli se na to cítís, tak ta klavesnice je ze zakladní deskou spojena takovym páskem, kdybys ses mohl podivat, zda-li neni povysunuty by bylo super, ale je to opravdu jen na vlasti nebezpecí a opravdu nejsi poviny to delat, jen by to eliminovalo tuto moznost desfunkce.

Viz foto :

*Ilustracní fotografie*
[img=http://raoulburdet.fr/images/stories/demontage3.jpg]http://raoulburdet.fr/images/stories/demontage3.jp g[/img]

Použití externí klávesnice je na domov dostačující ,ale jsem dost často mimo a tahat sebou klávesnici se mi moc nelíbí ... , tu poslední možnost bych se pokusil udělat až v servisu . Nerad bych provedl ještě nějakou větší škodu :/
a je mi stejně záhadou proč některá tlačítka nefungují a nekterá fungují jako více tlačítek najednou .