Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - Intel (Grafická karta) [Nejde aktualizovat Open GL]

Ahoj lidi, Dnes jsem si aktualizoval pc s Windows 7 Proffesional na Windows 10 Pro... Chtěl jsem si spustit hru Minecraft, jenže na Win 7 Pro normálně běžel jako hodinky, ale na windows 10 Pro nejde spustit... Skoušel jsem aktualizovat ovladače, jenže to žádné aktualizace nevyhledalo...

Ukazuje mi to tuto chybu:

Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 22.2.16 11:00

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.5.2
Operating System: Windows 10 (amd64) version 10.0
Java Version: 1.8.0_73, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 44143096 bytes (42 MB) / 64487424 bytes (61 MB) up to 954728448 bytes (910 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerfor mance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
Suspicious classes: No suspicious classes found.
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
LWJGL: 2.9.0
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
Is Modded: Very likely; Jar signature invalidated
Type: Client (map_client.txt)
Texture Pack: Default
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerException: null[failed to get system properties (java.lang.RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.)]

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelForma t(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat (WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(Windo wsDisplay.java:244)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java :306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:235)
at avv.a(SourceFile:56)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:507)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 651befc2 ----------

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________

Informace o mém PC: HP Compaq B000 elile (Small form factor) - (Případně opravím)
Procesor: Intel Core 2 Duo E7500 @ 2.93GHz 2.37GHz
Ram: 4GB (Použitelné 3,90GB)
Grafická karta: Intel Q45/Q43 Express Chipset (Microsoft Corporation WDDM 1.1)
Typ systému: 64x Bitový
Paměť PC (Celková): 465GB
Systém windows aktivován

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________

Díky za každou radu... Fiikus02

na vine je s najväčšou pravdepodobnosťou verzia wddm ovládača pre win,win10 vyžaduje wddm 2.0 verziu,tento už dnes starý čipset má k dispozícii len wddm 1.1 a integrovanú intel X3100/X4000G nie GL/GX verziu grafiku a asi už podporu pre win10 nulovú....wddm 1.1 je pre vista sp1/win7,wddm 1.2 pre win8/8.1........

# Jelikoz po tvém prechodu z Windows 7 > Windows 10 nemas v poradku ovladace, chybovou hlasku zrejme odstranis jen jejich aktualizaci.
(pri aktualizaci, nebo poni, se neboj PC vypnou a znovu zapnout, nekteré ovladace/drivery muzou s OS pracovat az po novém spusteni).