Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook do 9 tisíc

Ahoj poslední dobou mě štve tablet a přemýšlím nad něčím normálním v cenové relaci do 9 tisíc (max 500kč navíc když to bude viditelně lepší) nečekám žadný herní stroj, ale když už ať to nemá integrovku a je to 15,6

Mám rád Lenovo,asus,MSI ale nepohrdnu jinou značkou.

Dobře pak prosím něco v té cenové relaci kterou jsem udal, vím to že to nebude nic extra ale za 9 nemá cenu jít do FHD rozlišení a nemám důvod nechtít NTB co nemá intergovku, ale jestli si někdo myslí že je to lepší volba?

jinak FHD videa a upravy dělat ani stahovat nebudu protože ten ntb vím že za tu cenu nebude nic slavného co by s tím poradilo.

to ano ale za 9 tisíc mu to môže byť jedno, a kdyby si kupil notebook ktorý by mal "lepšie chladenie" tak v tejto cene najde len plečku ktorá by po 2 rokoch stejnak bola nepoužitelná, takže by to zahodil ten notebook tak či tak, ak chce nejaky normalny notebook a ne "šmejd" tak 15 tisíc je minimum.