Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké vytížení RAM

Zdravím, od včerejška mám docela problém. Mám obrovské vytížení RAMek, hned v idle mám přes 80% se zaplým jedním oknem chromu. Když se ale podívám do správce úloh, tak největší vytížení má pár programů co beží v pozadí a to sou programy do 70mb. Tuším, že asi bude problém v tom že sem před týdnem upragradnul na Win10, ale byla to asi chyba ! Prvních 5 dnů to jelo v pohodě ale od včerejška fakt děs. Odinstaloval sem antivir, ale stejně to nejde pod 80%. Navíc největší vytížení má nějakej Antimalware Service Executable, ale jen 13% jenže vypnout to nejde protože mi vyskočí hláška že po vypnutí nepude Win. Bože to asi vypadá že se asi vrátím k Win7, tam takový problémy nikdy nebyly

Aha, tak zatím asi vyřešno...Našel sem na netu jeden návod, vlezl sem do msconfig a tam sem zakázal všechny procesy...restartoval PC a ejhle RAM je na 15%...jen sem si vypl i ovladače grafiky, tak sem zapl jen Nvidii a zatím to beží pod 20%