Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se sestavou od M-Pola

Zdravím
Protože mi M-Pol k mé a jiných mých známých dopomohl ke spokojenosti,tak se obracím s další prosbou o sestavení PC.
Je to pro staršího pána a chtěl by PC v rozmezí od 11.000 - 12.000 Kč. Nic náročného na tom dělat nebude jen snad krovy,střechy v programu LigniKon od firmy WETO AG. Dále monitor 24" ( Ne zrovna nejdražší :) ),potom inkoustovou multifunkci max. do 2.500 (nemusí umět Wi-Fi). K tomu klávesnici spíše s tlačítkama vystuplýma (ne taková ty notebooková) a myš spíš větší. (Sestava by byla přes CZC mají zadara sestavení).
Předem děkuji za Váš čas.
S pozdravem Hloušek Petr

Nechci do toho M-Polovi kecat, ale podle me by se ten pocitac dal postavit lepe a mozna i o neco levneji, kdyby se za zaklad vzalo APU od AMD. Na to co na tom chce delat by to bylo mozna i lepsi nez Pentium + dedikovana grafika.

Nechci ale nic smolit sam, protoze sem na forum pravidelne chodi lidi, kteri maji AMD mnohem lepe zmakle, ja je az tak moc neznam.