Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte telefon s dobrým foto/video za co nejnižší cenu

Prosím o radu s výběrem telefonu s důrazem na co nejkvalitnější pořizování foto/video za horších světelných podmínek. Další požadavky (např. kvalita displeje) nemám. Za co nejnižší cenu. Vůbec nemám přehled o současném stavu trhu. A proč na takové použití telefon? Protože více přístrojů po kapsách tahat nechci.
Moc díky za tipy.

nejkvalitnější pořizování foto/video za horších světelných podmínek

zapomen, kazdej mobil ma cocku tak malou, ze se tam protlaci dostatek svetla kdyz je venku dobre videt, idealne sviti slunicko, na nejake pritmi to proste neni a muzes mit klidne foun za 20K a stejne se to kompaktu za 4K nevyrovna.