Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze načíst čtečku karet

Zdravím, mám půjčenou USB čtečku paměťových karet, podle toho jak vypadá tak nejspíš nějakou levnou :) Značka all in one, ale na netu jsem ji nenašel.

Jde o to, že když ji připojím do PC, tak se nic nestane a už si s tým nevím rady. Je potřeba na ni stáhnout nějaké ovladače? Tomu co mi ji půjčil funguje normálně a nic nestahoval ani nenastavoval. Díval jsem se do
správce zařízení a tam jsem nic nezjistil. Lze s tím něco dělat? Děkuji

V spravci zariadeni musi byt zdetekovana pod USB root hubmi ked si to prepnes na Zobrazit - podla pripojenia. A nesmies tam mat nic s vykricnikmi, ked mas tak si nainstaluj ovladace chipsetu apod.
Skontroluj si aj spravu diskov (pravy klik na tentopocitac-spravovat)