Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory na internetu ke stažení

Vysvětlete mi jednu věc:
Na internetu je ke stažení kde co. Obsah řešit nechci. Dejme tomu, že stáhnu soubor, který má 70MB. Jedná se o zip, ve kterém je 14 ks po 5MB souborů - znova zipy a v každém z nich soubor diz a nfo. V každém z těchto zipů je 1/14 raru a v každém z nich znovu stejný soubor diz a nfo. Všichni známe. Ne že by to bylo těžký rozbalit a spojit, ale proč to všechno, když je výsledný soubor třeba i menší než 3x komprimovaný balík? V čem je ta pointa, která mi uniká?

Díky.

Pointa je v tom, že se jedná o warez. Některé servery prohledavaji i obsahy baliku a likviduji nelegalni obsah. Pokud to zabalis na 3x a jeste rozdelis, takove prohledavani ztizis.
Dalsi duvod - nekdo to nahraje v celem baliku, dalsi to rozdeli a prida sve INF soubory a treti to zase strci do jednoho baliku a ope prida sve INF soubory.