Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Harddisk z notebooku po přeinstalaci Win nenalezen

Dobrý den potřeboval bych radu. Mám problém s HDD na notebooku. Spadlo mi to na modrou obrazovku a když restartuju notebook tak mi ukáže, že HDD nenalezen. Je to po přeinstalaci win 7 home. Napojil jsem tedy HDD z notebooku do stolního pc abych ho zformátoval a mohl ho znova přeinstalovat. Tak tedy mám teď problém s tím, že v biosu mi ten HDD najede, že běží ale we windowsu se mi nezobrazí u ostatních hdd co mám své v pc. Mám tam win 7 home

Změna předmětu, původně: Harddisk (host)

Já ho potřebuji zobrazit jako vedlejší HDD abych ho právě mohl naformátovat. Ze správce disků tam není kolonka k formátování. Je tam jen aktualizovat ovladač; zakázat ; odinstalovat ; vyhledat změny hardwaru ; vlastnosti a v nich tam taky není kolonka ohledně formátování.

Vlož instalační CD/DVD
Spusť instalaci
V okmažiku, kdy se tě bude instalator ptát, kam systém nainstalovat klikni na upřesňující nastavení, ostraň všechny oddíly, nechej tam jen prázdné místo, odklikni to a pokračuj v instalaci. Instalátor si oddíly udělá tak, jak je potřebuje.