Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání nových RAM

Ahoj, kamarád chce zvýšit ramky na svém starším PC, no tak se zeptal mě, ale já nevím jestli jsou kompatibilní a budou mu fungovat, tak se vás chci zeptat, jestli

Ram ddr3 kit 2x 4GB. Dvojice kvalitních a rychlých paměťových modulů typu DDR3 ze série HyperX Fury, podpora moderních chipsetů AMD i Intel, Plug n’ Play ready, rychlost 1600MHz (odpovídá PC12800), časování CL10 při napájení 1.5 V, kapacita 2x 4 GB, asymetrický chladič HyperX Fury.

budou pasovat, reps. jestli budou kompatibilní s deskou, informace o desce jsou v přiloženém souboru. No jakože vidím, že deska podporuje značku kingston, ovšem nevím jestli přímo tyhle moduly, na inzerát jsem psal před hodinkou. S odpovědí počítám nejdříve, tak zítra ráno.

Deska nepodporuje ziadnu znacku kingston, ani ziadnu inu. Podpora modulu zavisi od organizacie modulu (chipov na nom) ne od nejakej znacky alebo hyper super napisov, a kedze si sem nedal presne modelove oznacenie modulu, tak nevieme organizaciu. Kingston robi dnes 4ky asi vsetky 1Rank takze to ist nemusi a asi ani nepojde, viac sa da napisat az ked napises presne modelove oznacenie modulu. Hladaj si 2Rankove moduly (organizacia 2Rx8). A ne kingston.

Jo, model jsem se dozvěděl teprve dnes. KHX1600C90381K2/8GX ale ten tam nikde nevidím, takže ho deska nepodporuje? Ale to by byl nesmysl, protože v tom případě podle toho co je tam napsané tak deska podporuje max 3gb na jeden modul a když by si dal 4×3gb tak to ti přece nedá těch 16gb, co je u té desky max.

OMG, v tom seznamu jsou uvedeny pouze konkrétní moduly, se kterými to bylo odzkoušené. Existuje ještě minimálně několik stovek nebo tisíc dalších, které v té desce budou fungovat. Záleží na jejich organizaci a ne na tom, co je na nich napsané za slova.
3GB moduly neexistují.

Das si to oznacenie do google, hned 2.link je datasheet v pdf, tam je napisane organizacia 1Rx8, a teda vies ze to fungovat nebude. Hladaj si slovo 2rank v poradni, uz tu bolo linkov plno na 2rank moduly (ja zhlavy linky neviem) naposledy nejaky transcend ale to bolo pre notebooky (sodimm)