Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Black screen"

Dobrý den, mám takový dotaz: je možné ,že je "blacksceen" způsoben Vadným 6 pinovým konektorem k přídavnému napájení ?

Tak odpoj grafiku, vyber dosku na stol, odpoj vsetko od kejsu, nechaj tam len dosku+CPU+jeden RAM modul (skusit ho v roznych slotoch a potom aj iny samotny), zapnut spojenim PWR_BTN pinov, a kukat ci ide numlock.
Skusit aj clear cmos. Ked nejde ani doska na stole, tak vies ze problem je niekde v zdroji alebo doske alebo CPU, RAM sa vyluci skusenim viac samotnych v roznych slotoch.

A nikto nevie co si kupil za dosku, CPU, RAM, atd, a ci to je vobec kompatibilne.