Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce - z VGA na HDMI

Dobrý den, existuje redukce na monitor z VGA na HDMI Samice aby bylo HDMI vstup pro Samce.. Ptám se proto že VGA je analog a HDMI má digitální signál.. tak jestli to vůbec jde takovou redukci udělat... Děkuji

mám monitor který má VGA konektor ale potřebuji HDMI pro konzoli.. a to v těch " jsem myslel že mám monitor který má VGA vstup pro samce a výstup bych potřeboval právě to HDMI Samici protože kabel HDMI mám Samce tak aby to do toho šlo zapojit...