Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový notebook chyba s automatickou opravou

Zdravím,

přítelkyně si pořídila nový notebook do školy kvůli přednáškám, doma spustila všechno v pořádku začala instalovat office balíky, přehrávače a pod., nainstalovala si i antivir (AVG) ale už tam měla McAffe. Po několika hodinách ho chtěla spustit znovu ale už to házelo chybu že počítač není spuštěn správně a že to chce automatickou opravu, když jí spustí probíhá příprava automatické opravy poté se načítá, program píše že probíhá diagnostika počítače, poté se hodí zpět modrého okna...

Nevím jestli je to těmi antiviry, Windows 10, radil sem ať to zkusí spustit v nouzovém režimu ale i v tom jí to spadne zpět do toho modrého okna.

notebook - https://www.alza.cz/asus-eeebook-e403sa-wx0004t-se dy-kovovy-d3997759.htm?catid=18842920

Díky za rady.

# Vypni tvuj NOTEBOOK, ZNOVA ho zapni a hned "mackej" klavesu <F9>, ktera te posle do RECOVERY MENU.
V RECOVERY menu (ktere slouzi k reinstalaci PC s instalacniho souboru skrytého na tvojem HDD), mimo jiné, tvuj/nebo jeji NTB ma moznost OPRAVY, tak zkus stesti tam :-)

NABIDKA RECOVERY:
* UPOZORNENI : Recovery, provede re-instalaci a tvuj NTB bude v "tovarnim" nastavenim, jako by jsi ho zrovna zakoupila.
[img=/file/view/25187-asus-rec-png]http://pc.poradna.net/file/view/25187-asus-rec-png [/img]