Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava herneho PC do 1200€

Dobrý deň,
hladám dajakú slušnú pc zostavu cena/výkon.
Všetky vaše navrhy davajte v linkoch alza.cz/alza.sk (alza.sk bude lepšia) :)
Tu máte moju zostavu:
GPU: NVIDIA GeForce 9800 GTX+ 512 mb
CPU: AMD Phentom II X2 560 3,2GHz
MATIČNA: Gigabyte GA-880GM-UD2H socket AM3
RAM: Kingston PC3-10700 (667MHz) 2x 2gb
ZDROJ: 400 W

Bol by som rád keby sa niečo dalo použiť aj zo starých vecí :) :P
Ďakujem

# Jako takovy mensi zaklad /bez skrine os a zdroje, se mi jevi docela dobre (i kdyz sestava neni opravdu navrh urcena ke koupi tazateli):
[img=/file/view/25197-zaklad-png]http://pc.poradna.net/file/view/25197-zaklad-png[/img]
• Ale bohuzel, dnes chce kady jen ASUS a hlavne at to sviti a posledni generece nehlede na vykon, skoda.. :-)
• k tomu SSD 256 + 1T HDD, na to mensi hrani by to urcite stacilo.

Bol by som rád keby sa niečo dalo použiť aj zo starých vecí

+ Z toho co ma, jak je libo, muze treba pouzit "NAPAJECI KABEL" :-)

case a ta může bejt Ok pořád i když je X let stará

# Voilà, jeste k tomu k pobidnuti nebo moznost na naky domaci Tuning :-) Tuning, jako gravirovani, nebo od prkotin podsvecovani HDD, ventilatoru, domacich neonu, nedelam uz par let (stejne jsem umel jen naké zaklady), ale nekteré promeny CASE jsou k nepoznani a jak to neni preplacané, trak proc ne, pritom investice je par korun a s dvojici sikovnych ruk to muze byt dobra alternativa jsi ji nechat :-)