Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rada s nesmazatelnou položkou.

Zdravím, dnes se mi stala divná věc. Objevil jsem tuto "aplikaci".HEjfQWh . Když na ni kliknu, objeví se toto o0ZVgAl. Zjistil jsem, že to nějak souvisí s windows store, který mi nikdy ani nefungoval, což mi bylo jedno. Našel jsem tento soubor ve složce WindowsApps, mělo by to být toto 9YiF8Vl. No a zde je problém. Soubor prostě nejde smazat. Zkoušel jsem převzít vlastnictví, ale stále mi to odmítá smazat kUpNKnW a odkauzje to na mě, ať si svůj účet zažádám o přístup, ale já tam mám plnou kontrolu. Neví někdo, jak to smazat? Děkuji mnohokrát za pomoc.

Dělal jsem to nějakým příkazem přes Powershell. Spíš mě teď štve, že mi to pořád visí ve start menu, i když už to nic nedělá a na nic to neodkazuje, jen ot visí ve start menu, nejde to smazat prostě nic. Neví někdo, kde se dají v registrech smazat odkazy ze start menu?

Restartoval jsem už. Smazal jsem složku, která nepochopitelně vznikla a prdla mi odkaz do start menu do "Všechny aplikace". Tam stále visíHEjfQWh, ačkoliv složka už je dávno pryč. Vím, že start menu je v roaming/microsoft/Windows atd., ale tam to není ani nikde jinde jsem to nenašel. Nevím, jak se toho zbavit. Proto mne napadly registry, které by to mohly vyřešit :/.

Start menu je aj ako hardlink priamo v userovi za menom. A potom este v all users. Pozeram to vo Win7, novise Win neviem zhlavy, tam je to rozdelene extra na App a legacy aplikacie. App su v packagoch, legacy aplikacie su tak jak doteraz.
P.S. obrazky na nejakom imgur si teraz nepozrem, tak mi sem zbytocne vkladas linky na obrazky :) To sa dnes ludia uz nevedia vyjadrovat slovne?

Díky, ale stejně jsem chtěl reinstalovat celé Win 10. Takže ještě jedna věc :D. Když jsem v srpnu přecházel na Win 10 z 8.1, tak jsem zvolil upgrade a né čerstvou instalaci, nyní bych rád tedy reinstaloval celé windowsy 10, jaký mám použít CD klíč? Nebo nainstalovat bez klíče a pak prostě nechat zas ať se to aktivuje? Děkuji

Děkuji, na netu také píší, že už klíč netřeba, ale když změníte např Mobo, tak musíte koupit novou licenci, ptž seto váže na HW. Ale to je jedno, teď mě spíše zajímá, chystám se nainstalovat bez použití USB ani DVD, prý stačí použít to iso, co to udělá, což hodlám udělat, jen teď řeším, že mám edici windows 10 pro x64 a v nastavení toho mediacreationtool je jen Windows 10 a x64, ale za tím Windows 10 bych čekal Pro, ptž na netu to tam lidi mají :/, tak nechci prostě nainstalovat win 10 a zjistit, že najednou to mám Win10 Home nebo něco :/.