Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna grafické karty v laptopu

Ahoj

potřebuji si vyměnit grafickou kartu v laptopu a chtěl bych vědět jaká by tam sedla. Zatím mám Intel (R) 965 Express Chipset Family. tip základní desky neznám :D ale stáhnul jsem si everest a nejsem si jistí jestli je toto správné jmeno FUJITSU SIEMENS ESPRISIMO Mobile V5505. přikládám fotku základní desky a ještě ostatní pro zjištění.

poprosil bych ještě o navigaci kde mám hledat koupi nové karty popřípadě jaká by pro mě byla nejvhodnější za nejnižší cenu. Hlavně potřebuji vědět které mi tam budou pasovat
google jsem už používal.

moc děkuji za odpovědi.

V notebooku máte většinou všechny komponenty integrované (vyjma např. RAM, HDD, WiFi). Nedivil bych se, kdyby ve vašem stroji byl integrovaný i CPU, jehož součástí je GP čip. Znamená to, že si nevyměníte nic.

Nakonec to není špatný stroj, ale na hraní her se skutečně nehodí.

tam je integrovaná grafická karta v čipsete ,je tam intel X3100 a aj to len v základnom prevedení bez hw opengl akcelárcie,tá je len v i965GL/GLX čipsete,laptop má i965GM čipset,v tomto laptope je to nevymenitelná záležitosť a ani neexistuje možnosť tam osadiť nejakú inú grafickú kartu,vymenitelný je tam len procesor,hdd a pamäte