Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompletní přeinstalování notáku

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak to udělat abych měl noták v původním stavu jako když jsem ho koupil. Chtěl bych ho přeinstalovat, ale pořád se mi tam zobrazuje Windows old, takže no ideal.

mám dell latitude a W7
Díky moc
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

Pokud se ti nelíbí Windows.old, tak si spust nástroj vyčištění disku a zaškrtni si, že chceš smazat předchozí verze OS.
Pokud notebook přeinstaluješ opravdu od začátku - nabootovaní z instalačního DVD nebo Flash disku a následnou instalací, tak tam žádné Windows.old mít nebudeš.

Dostal jsme se do situace, kdy na dellu není v podstatě nic, takže nejde ani net a to ani přes kabel kvůli ovladačům. Minule jsem je nainstaloval přes flašku, internet jel ale jen přes kabel, zvuk at. taky klapalo ale wifinu to pořád nemohlo najít a problém doma určitě nebude a přitom na laptopu normál majáček svítí. Asi se na to fakt vykašlu žádný ovladače už se pokoušet instalovat nebudu a rovnou to hodím někam do opravny at se na to kucíí šikovní mrknou...

Pokud na tom ještě ten net dýchá a není to dodrbané jinak, pak bych zkusil jako poslední věc před reinstalem spustit tohle: driver-booster.php
Ale pozor :!: při instalaci hned v prvním kroku zrušit zaškrtnutí instalace toho Advanced Care a po instalaci nespouštět program automaticky, nýbrž z plochy ikonou jako správce! Tedy klik pravým a spsutit jako správce. Nechat vyhledat ovladače a nainstalovat, restartovat stroj a tuhle utilitu zase odinstalovat.
Pokud to nepomůže, pak opravdu reinstalace systému.

Když budeš reinstalovat OS, tak připoj kabel a v instalaci zaškrtni něco ve smyslu se sítí. Mělo by to nainstalovat síťový ovladač. Pak stáhni ovladače od výrobce.

Nebo využí druhé PC, na kterém stáhneš ovladač.

Nainstalovat OS není nic složitého, kdysi jsem z toho měl strach, že to bude náročné něco dodrbu. Tady (na poradně) je určitě hodně vláken zabývající se reinstalaci OS nebo se podívej na net na tutoriál. Podle mě je v této době zbytečné vyhazování peněz.

BTW nezapomeň na antivirus !!! vždycky je šance že během stahování ovladačů můžeš něco chytit.