Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký externí HDD ?

Zdravím,
zvažuju nad koupi externího hdd a rád bych se zeptal na váš názor, jaký koupit ?
Preferoval bych asi 2,5'' s kapacitou 1TB .
Ppužíval bych jej hlavně jakou úložiště k Smart TV - nahrávání + přehrávání tv pořadů , no a samozřejmě pro případné úložiště dat k PC.
Jaký by jste mi doporučili ?
Díky za odpovědi .

Petr
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

ak možem ani jeden z ,,hotovych,, produktov ale nejaky klasicky trvanlivy disk + box s podporou usb3
ten trvanlivy je u každeho iny ale v podstate dnešne nevydržia ani polku času čo staršia vyroba

Ppužíval bych jej hlavně jakou úložiště k Smart TV - nahrávání + přehrávání tv pořadů ...

Dolezite upozornenie:

Vyrobcovia TV pri nahravani cez USB (ext.HDD, USB-key) data sifruju, alebo pouzivaju nestandardny FileFormat.
Je to tak preto, ze inak by sa TV dostal do kategorie "digitalny rekorder", za co by museli platit vypalne (autorske prava).

Ked pripojis disk a zvolis nahravanie, TV Ta upozorni (aspon by mala) ze medium preformatuje!
Takze prides o vsetky data na danom disku a medium bude v PC necitatelne.

1/ Ked pouzijes disk na nahravanie v TV, stejne nahravku v PC neuvidis / neprehras.
2/ Ked disk sformatujes v PC a nahras nan videa, obrazky... , tak ich prehras v TV a mozes obsah disku znova v PC doplnat / mazat.
(pokial nebudes v TV nahravat).
Ale aj tak neodporucam pouzivat externy disk, ktory pripajas k TV na zalohu dat z PC.

no a samozřejmě pro případné úložiště dat k PC.

3/ Toto plati u vecsiny TV (urcite u znackovych), ale najdu sa smejdy, kde Cinan nedodrzuje medzinarodne prava a sere na to.

Díky za názor, asi to tak bude nejlepší, jak jsi to řešil ty.
U mne by šlo hlavně o to úložiště k Smart TV, pro zálohu k PC jen jako možnost, kdybych někdy v budoucnu potřeboval.
WD Blue i WD Red vypadají dobře, o něco málo vede ten WD Red a to i v rychlosti čtení/zápis.
Blue udává max. rychlost 138 , Red 144 MB/s .
Půjdu teda zřejmě do WD Red , kapacita by měla stačit 750 GB .