Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FPS

Zdravím. Na úvod chcem hneď povedať že PC mám dostačujúci na to čo uvediem nižšie. Takže mám problém s malým FPS. Uvediem príklad. Hrajem WOTko už dosť dlhú dobu a s mojim PC som na rovnakých grafických nastaveniach mal vždy okolo 80-90 FPS. Avšak včera večer mi tieto FPS rapídne klesli dokonca na polovicu. Fakt neviem čo s tým. PC som preinštaloval, je kompletne čistý, komponenty majú normálnu teplotu, pamäť RAM nieje zaťažená programami v pozadí (prikladám screenshot). Ak má niekto nejaké nápady čím to môže byť tak rád si ho vypočujem. Ak potrebujete ďalšie screenshoty prípadne informácie pošlem ich...

a7gufs

pokud chceš dovíšit navrchol svoje FPS tak vypni antivir (je k ničemu pomůže ti ten advanced systemcare. taky správně by mělo jet jen 5-6 procesů (možná se pletu). přes ten program si optimalizuješ počítač, vyčistíš, zrychlíš, povypínáš procesy, defragmentuješ... no prostě je toho spousta co ten program svede.

nedělám reklamu