Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí DVD mechanika a brašna na notebook

Zdravím!!
Potřeboval bych pomoct s výběrem externí DVD mechaniky, jelikož nemám v notebooku mechaniku, porty mám jak USB 2.0 tak 3.0. A ještě brašnu do velikosti 15,6", budu ji používat do školy, takže se musí vejít myš, nabíječka.

Díky všem za případné odpovědi nebo rady.

Co bys čekal za odpověd? Co se týká externí mechaniky - každá nová má záruku 2 roky - snad to je dost dlouhá doba na to, aby to otestoval sám. A brašna? Vem si nb s sebou do prodejny a nějakou si vyzkoušej, aby se ti to tam všechno vešlo.
Snad jsem tvůj dotaz dostatečně uspokojil. 8-)

Jakoukoliv USB mechaniku. Vybírej třeba podle velikosti. Mechaniku jsou slim, tzn. asi 1cm vysoke, to se ti vejde kamkoliv.
Opravdu budeš mechaniku používat ve škole?
Jestli USB 2.0 nebo 3.0 je úplně jedno. Mechanika zdaleka nedodáva takový datový tok, aby to vytížilo USB 2.0