Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spamihilator

Prosím o radu. Chcem používať tento antispamový, ale mi to celkom dobre nefunguje. Mám na OE 6 dve konta. Pri inštalácii som postupoval podľa návodu. Pri načítavaní pošty mi prvé konto prehľadá bez problémov, ale pri druhom mi vyhodí chybu:

Server neočakávane ukončil spojenie. Príčinou môžu byť problémy so serverom, problémy so sieťou alebo dlhšie obdobie nečinnosti. Konto: 'mail.t-com.sk', Server: 'localhost', Protokol: POP3, Port: 995, Zabezpečené (SSL): Áno, Chyba číslo: 0x800CCC0F

Neviem si s tým poradiť. Ďakujem. Hľadal som podobný problém vo forach ale na nič som nenatrafil.

spamihilator funguje jako proxy. Tj. on se připojuje k tvé poště a ty s poštovním klientem (dále MUA) se pak připojuješ k němu. Ta chybová hláška říká, že tvůj počítač neodpověděl na žádost MUA o přilášení. Z toho vyplývá, že buď spamihilator neběží, NEBO běží na jiném portu, než se ty připojuješ. Bohužel jsi nedodal dostatek informací (např. na kterém portu jsi spamihilator nakonfiguroval, jaký port je nastaven v MUA, zda máš firewall a v něm udělanou díru pro spamihilator, atp.), nelze poradit blíže.